Hjem » Landsforeningen Voksenmobning Nej Tak!

Landsforeningen Voksenmobning Nej Tak!

Kontaktperson:
Kim Steffensen

Adresse:

Tlf.: 
Email: ks@voksenmobningnejtak.dk

Facebook: Landsforeningen Voksenmobning Nej Tak!

Landsforeningen Voksenmobning Nej Tak! - 

Hvem er vi? Voksenmobning Nej Tak! er en landsdækkende forening. Foreningens formål er at udbrede kendskab til vok- senmobning på arbejdspladsen, og de konsekvenser det har, for den enkelte, for arbejdspladsen og for samfundsøkonomien. Vi arbejder for forebyggelse og håndtering, samt støtte til mobberamte, så de kan for- blive på arbejdsmarkedet.

HOTLINE 60 80 68 98 HVER ONSDAG fra 19.00 – 21.00

På foreningens hotline, kan du få en gratis og anonym samtale.
Udenfor åbningstiden, kan du rette henvendelse til følgende:
Tlf.: 28 51 21 08 eller info@voksenmobningnejtak.dk